Uszodamester, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 15. 16:37

A Petneházy Club Hotel ***Superior azonnali belépéssel felvételre keres teljes munkaidős USZODAMESTER munkatársat.
Feladatok

•Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról.
•Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről.
•Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt.
•Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások
•a 37/1996 X.18 NM rendelet előírásainak megfelelő Uszodamesteri, vagy Úszómesteri képesítés
•Magabiztos, határozott fellépés
•jó kommunikációs és tárgyalási készség
•Ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
•Rugalmasság, pontosság, fegyelem

Előny
•vízvisszaforgató berendezés-kezelői, vagy uszodagépész végzettség
•Úszómesteri területen szerzett 1-3 év tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk
•megegyezés szerinti, versenyképes jövedelmet
•stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
•az öngondoskodás segítését
•kedvezményes árú személyzeti étkezés

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, valamint a munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatának megküldésével az alábbi címen:

(x)