Uszodamester, budapesti szálloda

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 20. 10:22

A Petneházy Club Hotel***Superior azonnali belépéssel felvételre keres teljes munkaidős USZODAMESTER munkatársat.

Feladatok:

  • Biztosítja a medencetér állandó személyes felügyeletét, gondoskodik az állandó tisztaságról.
  • Gondoskodik a medencetér nyitásra történő teljes előkészítéséről, a medencetér üzemelésének felügyeletéről és ellenőrzéséről, valamint a műszak végén a medencetér zárásával kapcsolatos teendők elvégzéséről.
  • Ismeri és gyakorolja a vízi mentés szabályait és procedúráját, szükség esetén elsősegélyt nyújt.
  • Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások:

  • a 37/1996 X.18NM rendelet előírásainak megfelelő Uszodamesteri, vagy úszómesteri képesítés
  • magabiztos, határozott fellépés
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság,nyitottság
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem

Előny:

  • vízvisszaforgató berendezés kezelői, vagy uszodagépész végzettség
  • úszómesteri területen szerzett 1-3 év tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk:

  • megegyezés szerinti, versenyképes jövedelmet
  • stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
  • az öngondoskodás segítését
  • kedvezményes árú személyzeti étkezést

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, valamint a munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatának megküldésével az alábbi e-mail címen:

(X)