Utazásszervező / Szakmai felelős, LeZora Utazási Iroda

Forrás: turizmus.com

 2018. február 15. 16:42

LeZora Utazási Iroda Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Utazásszervező / Szakmai felelős

Munkakör
• Céges és magán ügyfélkör hatékony kiszolgálása
• Be- és kiutaztatással kapcsolatos feladatok ellátása
• Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való közreműködés
• Új kapcsolatok és ügyfélkör kiépítése belföldön és külföldön egyaránt

Elvárásaink:
• Szakirányú végzettség
• Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
• Szakmai felelősi pozíció betöltésére való alkalmasság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Angol és legalább még egy idegen nyelv megbízható ismerete
• Gyors, precíz, önálló munkavégzés
• Ügyfél-orientált szemléletmód

Előnyt jelent:
• Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
• Színvonalas környezet
• Hosszú távú biztos munkahely
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát munkakör és
fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre:

(X)