Üzemeltetési igazgató

Forrás: turizmus.com

 2019. október 11. 08:59

Thermal Hotel Visegrád****superior szálloda munkatársat keres

munkakörbe

Thermal Hotel Visegrád****superior

Fotó: THV

Munkakör betöltésének feltételei:

-      Szakirányú főiskolai vagy felsőfokú képzettség

-      10 éves releváns szakmai tapasztalat, ebből legalább 3 éves vezetői tapasztalat

-      Pontos, megbízható, csapatmunkát elősegítő munkavégzés

-      Határozott fellépés, jó kommunikációs- és szervezőkészség

-      Kreativitás, rugalmasság

-      Jelentős szakmai és vezetői készségek

-      Ügyfél - és vendégközpontú magatartás, problémamegoldó készség

-      Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás, egyéb plusz nyelv ismerete előny

-      Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladata:

-      A teljes vendéglátás, a wellness és a műszaki területek megfelelő szintű napi üzemeltetése, eredménycentrikus gazdálkodási tevékenységek megvalósítása.

-      Az operatív működés biztosítása, a rábízott területek felügyelete, szakmai irányelvek maradéktalan betartása, folyamatos ellenőrzése.

-      Döntéshozói, irányítási jogkörrel rendelkezik, felelősséggel tartozik beosztottaiért, adott stratégiák, célok teljesítéséért, valamint ezek kialakításában aktív részt vállal, ezzel elősegítve a társaság eredményességét.

Kérjük jelentkezését fényképes önéletrajzát legkésőbb 2019. október 25-ig küldje meg az igazgatosag@thv.hu e-mail címre. (x)