Üzemeltetési igazgató

Forrás: turizmus.com

 2023. december 07. 08:00

Az Accent Hotels által Tirolban üzemeltetett Hotel Tia Monte Nauders üzemeltetési igazgatót keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda üzemeltetésének folyamatos ellenőrzése minőségi és hatékonysági szempontok alapján.
  • A szálloda szervezeti egységei közötti hatékony együttműködés és támogatása.
  • A szálloda értékesítési és marketingtevékenységének nyomon követése.
  • A vendégelégedettség és a szolgáltatás minőségének felügyelete, valamint panaszkezelés.

Elvárások:

  • Szállodában megszerzett vezetői tapasztalat
  • Átfogó látásmód
  • Német nyelvtudás
  • Csapatmotivációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware szállodai software ismerete

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés (időarányos 13., 14. havi juttatás)
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Ingyenesen biztosított lakhatás és étkezés
  • Kedvezményes foglalási lehetőség az Accent Hotels szállodáiba
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nauders, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz