Üzemeltetési igazgató, Siófok - Hotel Azúr****

Forrás: turizmus.com

 2018. december 07. 16:10

A Balaton fővárosában, Siófokon a négycsillagos Hotel Azúr
Wellness és Konferencia Szálloda munkatársat keres Üzemeltetési Igazgató munkakör betöltésére.

Feladatkör:
- a szálloda operatív egységeinek teljes körű irányítása, vezetése, ellenőrzése, munkájuk összehangolása,
- kommunikációs csatornák működtetése vendégekkel és üzleti partnerekkel egyaránt,
- a szálloda kihasználtsági, jövedelmezőségi mutatóinak javítása,
- bevételek maximalizálása, költséghatékony megoldások kidolgozása,
- a gazdaságosság és a hatékonyság fokozására vonatkozó intézkedések kidolgozása, az intézkedések végrehajtásának ellenőrzése és értékelése,
- az operatív egységek fejlődésére vonatkozó célkitűzések kidolgozása,
- folytatni az egyébként eddig is sikeresen működő szállodaüzemeltetést, egy nagyon ambiciózus és elkötelezett stáb segítségével.

Elvárások:
- felsőfokú végzettség,
- üzleti környezetben alkalmazott szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás,
- több éves szállodai menedzsment gyakorlat, minimum 4*-os környezetben (5*-os tapasztalat előny)
- erős csapatépítő és irányító készség
- rendszerszemlélet, átfogó gondolkodásmód,
- idegenforgalmi piac szakmai ismerete,
- erős kommunikációs készség.

Mit kínálunk?
- kiemelt juttatási csomag
- változatos, kihívással teli, lendületes
- nemzetközi színvonalú munkakörnyezet
- modern és kellemes munkakörülményeket egy lelkes, dinamikusan fejlődő csapatban.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi elérhetőségeink egyikére szíveskedjen küldeni.

Legyen Ön is sikeres csapatunk tagja!

Jelentkezés személyesen a Hotel Azúr Szállodaipari Zrt.
8600 Siófok, Erkel F. u.2/c. , vagy az alábbi email címen:

(X)