Vegytisztító (szállodai mosodában), InterContinental Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 27. 08:31

Az InterContinental Budapest a szálloda mosodájába Vegytisztító pozícióba keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vegytisztító gép kezelése
  • Ruhák átvétele, tisztítása, mosása, szárítása, vasalása, csomagolása, számlázása
  • A mosógépek tartalmának betöltése, kiürítése, a megfelelő mosási hőfok kiválasztása
  • Vasalás
  • Közreműködés a különféle textíliák szétválogatásában

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és gyakorlat (vegytisztító képesítés) VAGY nyitottság a vegytisztító tanfolyam elvégzésére, amelyet a szálloda támogat
  • Nagy fokú munkabírás, rugalmasság
  • Pontos, megbízható, gyors munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Női, illetve férfiszabó képesítés

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahelyi háttér
  • Kiszámítható munkarend (több műszakos, hétvégén és ünnepnapokon is)
  • Jelentős mértékű egyéb juttatások - pl. cafeteria, étkezés, dolgozói rendezvények, kedvezményes szállodai szobaárak Magyarországon stb.

Munkaidő:
Heti 40 óra 8 órás műszakokban (6-18 óra között két műszakban)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz