Vendégkapcsolati vezető, Danubius Hotels Group

Forrás: turizmus.com

 2016. szeptember 21. 09:18

A Danubius Hotels Group budapesti szállodájába VENDÉGKAPCSOLATI VEZETŐ (GUEST RELATION MANAGER) munkatársat keres, aki összefogja a vendégkapcsolatokat, különös tekintettel a gyógyvendégekre, a hosszabb távú tartózkodókra, a különös bánásmódot igénylőkre, a VIP és a törzsvendégekre és kezeli a vendég észrevételeket, visszajelzéseket.

Feladatok

  • Azonosítja az érkező VIP, törzs-, gyógyvendégeket és a hosszabb tartózkodókat
  • Intézi a VIP szintnek megfelelő bekészítéseket (levelek, F&B bekészítés).
  • Fogadja a kiemelt vendégeket, felkíséri a szobájukba, érkezésük előtt szobaellenőrzést tart.
  • Érkezéstől távozásig rendelkezésre áll a különös bánásmódot igénylő vendégek számára.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a házban lakó vendégekkel.
  • Tolmácsol a vendégeknek, segítik őket azon részlegeken, ahol a nyelvi támogatás szükséges.
  • Beszélget a vendégekkel, tartózkodásukat otthonossá teszi.
  • Programokat szervez és értékesít.
  • Házbemutatókat tart.
  • Segítséget nyújt a heti gyógyvendég találkozó megszervezésében és levezénylésében.
  • A napi munkához szükséges információkat megosztja az érintett munkatársakkal.
  • Promótálja a törzsvendég programot, elősegíti a beléptetést.
  • Feldolgozza a vendégkérdőíveket.
  • Kezeli a promóciós anyagokat.
  • Aktívan részt vesz a vendégpanaszok kezelésében.
  • Házigazda feladatokat lát el szállodai rendezvényeken.
  • Kezeli a házi könyvtárat.
  • Árucikkeket értékesít.
  • Az elveszett tárgyak vendégekhez visszajuttatását lelevelezi, intézi.

Elvárások

  • Orosz, német, angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • Legalább angol nyelven írásban is megfelelő szintű nyelvismeret.
  • Számítógépes alkalmazások felhasználó szintű ismerete.
  • Késznek lenni hétvégi, ünnepnapi és esti munkavégzésre.
  • Ápolt külső.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Kőhalmi Brigitta – személyügyi munkatárs

(x)