Vendéglátás / éttermi vezető, Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2019. február 14. 12:24

Feladatok:
- a vendéglátó egységek napi gazdaságos működésének biztosítása,
- szakmailag, emberileg koordinálni, a reggeli, a la carte, vacsora, és rendezvények feladatait, értékesítési területenként (étterem, bár, bankett),
- beosztás, munkaerő gazdálkodás, áru rendelés szervezése,
- az üzleti tervben meghatározott bevételi számok napi monitorozása,
- a szervízben történő aktív részvétel,
- szállodai szoftver áruforgalmi rendszerének használata, havi leltározás pontos betartása,
- a részlegre vonatkozó éves szinten történő üzleti terv kidolgozása,
- operatív rugalmas együttműködés a vendégekkel, beosztottakkal, vezetőkkel, részlegekkel, managementtel,
- az üzleti tervben meghatározott beszerzések bonyolítása, (selejtek regisztrálása),
- beszállítókkal történő kapcsolattartás,
- sztenderdek kialakítása, betartatása.

Előnyök:
- hasonló munkakörben minimum 5 év tapasztalat,
- HostWare szállodai szoftver felhasználói szintű ismerete,
- kreativitás, önálló munkavégzés,
- aktuális gasztronómiai trendek ismerete,
- jó kommunikációs készség, erős vezetői kompetencia.

Elvárások:
- munkakörhöz kapcsolódó szakirányú szakmai képzettség: szakirányú felsőfokú,
- német és/vagy angol nyelv társalgási szint ismerete előny,
- Vendéglős mester végzettség előny.

Amit kínálunk:
- főállású munkaviszony,
- fejlődési lehetőség, változatos feladatok,
- motivált csapat, modern vállalati légkör,
- versenyképes fizetés.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, bérmegjelöléssel az alábbi e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet:

(X)