Vendéglátásvezető – Barack Thermal Resort

Forrás: turizmus.com

 2023. december 01. 08:00

Főbb feladatok:

  • Munkafolyamatok szervezése
  • Vendéglátós kollégák irányítása (beosztás, felügyelet, ellenőrzés)
  • Egységek gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Éttermek, büfék tisztaságának és az általános HACCP-előírások betartása
  • Éttermek vendégforgalmának magas színvonalon történő, szakszerű kiszolgálása a maximális vendégelégedettséget szem előtt tartva
  • Kiemelt figyelmet fordít a felszolgálók betanítására, szakmai fejlesztésére, munkajogi szabályok betartatása
  • Kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • Étteremhez tartozó szükséges adminisztráció (árurendelés, bevételezés, lemozgatás, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • Aktívan részt vesz a vendégekkel való kommunikációban

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat éttermi területen
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó együttműködőkészség
  • Kreativitás és szépérzék
  • Jó rendszerező és szervező képesség, üzemeltetési gondolkodásmód
  • Rugalmasság
  • Azonnali munkakezdé

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • Szállodaiparban üzletvezetésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Mobiltelefon, laptop
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Tanulmányutak
  • Stabil és biztos munkahely
  • Igény esetén szálláslehetőség
  • Munkaruházat
  • Munkába járási támogatás
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partner szállodákban
  • Felszolgálói díj

Munkaidő: rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Tiszakécske

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezését várjuk magyar nyelvű önéletrajz kíséretében!