Vendéglátó igazgató, Hotel Szieszta Sopron

Forrás: turizmus.com

 2018. június 08. 15:55

A soproni Hotel Szieszta munkatársat keres vendéglátó igazgatói munkakörbe.

Feladatok:
● a szálloda vendéglátó egységeinek teljes körű vezetése,gazdaságos üzemeltetésének biztosítása ill. annak megszervezése,szakmai felügyelete,ellenőrzése, úgy mint étterem,bár.
A fenti tevékenységekhez a személyi és dologi feltételek gazdaságos megtervezése.
● A személyzet munkájának irányítása és proaktív közreműködés a napi munkában, munkafolyamatok szervezése
● Árurendelés és önálló gazdálkodás
●Kapcsolattartás a beszállítói partnerekkel
● az üzleti egységek törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése

Elvárások:
● szakirányú végzettség
● min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
● angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
● Hostware rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:
● Versenyképes fizetés
● Fiatalos csapat
● Szállás, Étkezés

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk:

(X)

gazdasag@hotelszieszta.hu