Vezérigazgatói és HR-asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. június 16. 08:00

Főbb feladatok:

  • Zavartalan napi működés biztosítása
  • A beérkező levelek, számlák, szerződések kezelése, érintettek részére történő továbbítása
  • A vezérigazgató háttértámogatása (szervezés, külső és a belső kapcsolattartás, prezentációk és kimutatások készítése)
  • Üzleti partnerek, látogatók, vendégek fogadása
  • Utazások intézése, megbeszélések előkészítése, szükséges eszközök, ellátmány biztosítása
  • Felsővezetői agenda vezetése
  • Projektek lebonyolítása és koordinálása
  • Meetingek moderálása és jegyzetek készítése

Az ideális jelölt:

  • Kézben tudja tartani a dolgokat
  • Összeszedett és rendezett
  • Magabiztos és nem riad vissza egy-egy kihívástól
  • Proaktív és pozitív szemléletű
  • Energikus személyiség.
  • Rugalmasan kezeli a változásokat
  • Kiválóan dolgozik önállóan és közben igazi csapatjátékos.
  • Igényes a környezetére, munkájára és önmagadra is
  • MS Office programokat ismeri és tudja használni

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási hozzájárulás
  • Természet közeli munkahely és családias hangulat

Munkaidő: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Fizetési igény feltüntetése