Vezérigazgatói személyi asszisztens, Kempinski Hotel Corvinus Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 22. 12:05

A Kempinski Hotel Corvinus Budapest VEZÉRIGAZGATÓI SZEMÉLYI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Statisztikák és kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a részlegekkel
  • Szervezési és adminisztratív feladatok
  • Prezentációk készítése
  • Utazások szervezése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, német nyelv ismerete előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum 3 év tapasztalat/szállodában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő tervezési-szervezési és adminisztrációs készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés, multitasking
  • Megbízható, rugalmas, proaktív személyiség
  • Magas stressztűrő képesség
  • Ápoltság, kiváló megjelenés, kifinomult stílus
  • Nyitott, barátságos, kedves személyiség

Amit nyújtunk:
• Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkahely, sokszínű feladatok
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag

- cafeteria, változatos személyzeti juttatások
- ingyenes étkezési és nyelvtanulási lehetőség
- dolgozói kedvezmények
- 13. havi fizetés (kezdéstől függően időarányosan)