Vezető recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. augusztus 06. 19:15

200 belvárosi apartmant üzemeltető cég keres vezető recepciós munkakörben kollégát. www.bpresidence.hu

Főbb feladatok:

  • Recepciósok munkájának támogatása, segítése, ellenőrzése
  • Foglalások, panaszok nyilvántartása
  • Munkaidő-beosztások elkészítése
  • Dolgozók teljesítményének értékelése és új kollégák kiválasztásában részvétel
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Rendkívül precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, megoldás orientált hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete (orosz, francia, német, olasz)
  • Excel, PMS, Chanell Manager ismerete
  • Recepción szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lelkes, motivált fiatalos csapatot
  • Pörgős, kreatív mindennapokat
  • Változatos kihívásokkal teli munkakört
  • Állandó visszajelzést, folyamatos szakmai fejlődést
  • Versenyképes fizetést

Munkaidő:

  • 8 óra (váltott műszakban, akár otthonról is végezhető munkarend)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz, motivációs levél