Wellness és SPA Manager

Forrás: turizmus.com

 2017. március 01. 16:37

Budapest 100 km-es körzetében, 4 csillagos prémium szálloda, felvételre keres WELLNESS és SPA MANAGER munkakörökben elhelyezkedni vágyó, vendég-orientált, elkötelezett, rugalmas, szakmailag jól felkészült szakembert.

Elvárások:
- szakirányú végzettség, (egészségturizmus szakirányú felsőfokú
végzettség vagy Wellness és SPA Manageri képesítés)
- wellness turizmus területen szerzett vezetői tapasztalat,
- tárgyalóképes angol és /vagy német nyelvtudás,
- kreativitás és munkabírás,
- csapatjátékosság,
- folyamatorientált szemlélet,
- nagyfokú rugalmasság,
- szervezőkészség, határozottság, következetesség,
- wellness szolgáltatások értékesítésének tervezésében,
- szervezésében, lebonyolításában való aktív közreműködés.

Mit kínálunk leendő kollégánknak?
- nemzetközi színvonalú munkakörnyezet,
- változatos, kihívásokkal teli feladatokat,
- korrekt juttatási csomag, igény szerint utazási költségtérítéssel vagy szállás lehetősséggel,
- modern és kellemes munkakörülményeket egy lelkes, dinamikusan fejlődő csapatban.

Jelentkezését az alábbi címre várjuk:

(x)