Backoffice munkatárs, Hotelstart Kft.

Forrás: turizmus.com

 2020. február 06. 17:30

Téged keresünk, ha:

  • a probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod;
  • türelmes vagy és motivált;
  • jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt;
  • dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat;
  • proaktív vagy;
  • jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni;
  • szakirányú iskolai végzettséged van.

Főbb feladatok:

  • Szálláshelyekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Az oldalon lévő kínálat aktualizálása
  • Csomagok feltöltése, ellenőrzése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
  • A csapattársak és kollégák támogatása a hatékonyság növelése érdekében

Elvárások:

  • Szakirányú iskolai végzettség vagy turizmusban szerzett tapasztalat.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Magabiztos német nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő bérezés
  • Rendszeres visszajelzés munkádról
  • 3 fogásos ebéd minden munkanapon
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kellemes irodai környezet Buda szívében
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:
Hétköznapokon: 8:00-16:30

Munkavégzés helye:
Hotelstart Kft.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!