Beutazási referens, Érd

Forrás: turizmus.com

 2019. április 15. 12:39

Te is elhivatott vagy az utazásszervezés iránt és éppen új munkalehetőséget keresel egy fiatalos, lendületes csapatban? Gyere Te is csapattagnak, ha a szakmád iránt elhivatott, maximalista szakember vagy, aki szeret magas fordulatszámon pörögni, újítani és építkezni a munkájában. Nálunk biztosan lesz lehetőséged saját ötleteidet megvalósítani.

Feladatok, amelyekben számítunk a szakértelmedre:
• Egyéni és csoportos utazások teljeskörű megszervezése, kezdve az ajánlatadástól a komplett program- és utazásszervezésen át, a partneri és vendég/utas kapcsolattartáson keresztül, az általa szervezett utazások pénzügyi nyomon követéséig minden.
• Új szolgáltatási irányok, programcsomagok kialakítása, bevezetése és megvalósítása.

Elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség
• 3-4 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat
• Szakmai elhivatottság
• Tárgyaló képes angol nyelvtudás elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
• B kategóriás jogosítvány
• Ügyfélközpontúság, kiváló kommunikációs képesség
• Felelős, önálló munkavégzési képesség
• Képesség a határidők tartására
• Kiemelkedő szervezési készség
• Lendületes, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:
• Román és /vagy egyéb nyelvismeret az angolon felül
• Egyéni utazásszervezésben szerzett magabiztos tapasztalat

Amit nyújtunk:
• Versenyképes alapbér
• Teljesítmény arányos év végi prémium és egyéb juttatások
• Szorgalmas, jó hangulatú, lendületes csapat
• Egyéni fejlődési lehetőség, saját ötletek megvalósítása
• Laptop, okostelefon

Munkakezdés: azonnal
Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig, 8:00-16:00-ig

A további részletekért kattints a weboldalunkra: https://ardeleantours.com/hu/allas

Kérjük az alábbi e-mail címre küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével:

(X)