Beutaztatási referens, Ardelean Tours – Érd

Forrás: turizmus.com

 2018. november 13. 16:41

Keressük csapatunk új tagját, BEUTAZTATÁSI REFERENS munkatársunkat.

A romániai beutaztatások specialistájaként, azért dolgozunk nap, mint nap, hogy ügyfeleink élményekkel gazdagodjanak utazásaik során. Számunkra a partnereink elégedettsége az első, cégünk megalapítása óta legfőbb alapelvünk, hogy úgy szolgáljunk ki, ahogyan azt mi is elvárjuk. Szolgáltatásainkat jól ismerve biztosítjuk a minőséget.

Feladatok:

•Beérkező ajánlatkérések megválaszolása, ajánlatadás

•Kapcsolattartás az ügyfelekkel a beutazások során

•Szálláskeresés és ajánlatkérés a szállásadóktól

•Opciós szállodai foglalások végzése, határidők egyeztetése és nyilvántartása

•Szállodai kötbérmentes lemondási határidők nyilvántartása, figyelése, meghiúsult foglalások esetén a foglalások határidőben történő lemondása

•Szobalisták bekérése majd továbbítása

•Voucherek kiállítása és kiküldés a partnernek részére

•Az ügyfelek utazásai során felmerülő eseti kérdések megválaszolása telefonon

•Díjbekérők, számlák kiállítása, továbbítása

•Készpénzes fizetések kezelése

•Fizetési határidők figyelése

Elvárásaink:

•Minimum középfokú végzettség

•3 év utazási irodai, beutaztatási tapasztalat

•Tárgyalóképes angolnyelv-tudás

•B kategóriás jogosítvány

•Felelős, önálló munkavégzési képesség

•Képesség a határidők tartására

•Kiemelkedő szervezési készség

•Lendületes, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

•Román vagy egyéb nyelv ismerete

•Számlázz.hu ismerete

Amit nyújtunk:

•Versenyképes alapbér

•A betanulási időszakot követően részben „home office” lehetősége

•Fejlődési lehetőség

•Év végi prémium, juttatások

•Céges autó, laptop, okostelefon

•Vidám, kis csapat

Munkakezdés: azonnal

Munkaidő: heti 40 óra (H–P, 8:00–16:00)

Küldd el önéletrajzod, fizetési igényeddel ide

(X)