Beutaztató referens

Forrás: turizmus.com

 2020. június 29. 13:15

Stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú budapesti utazási iroda beutaztató referens munkatársat keres.

Feladatok

  • Külföldi csoportok és egyéni turisták fogadásának előkészítése, lebonyolítása
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatkészítés
  • Ajánlatkérések megválaszolása
  • Programszervezés
  • Repülőjegyek foglalása

Elvárások

  • Legalább középfokú idegenforgalmi végzettség
  • Angol középfokú/kommunikációképes nyelvtudás
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi és/vagy referatúra területen
  • Nagy teherbírás, elhivatottság, megbízhatóság, kitartás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vidám személyiség, kellemes megjelenés
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló, felelősségteljes, dinamikus munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),

Előny

  • Repülőjegy-foglalási rendszer (Amadeus) felhasználói ismerete

Amit ajánlunk

  • Biztos állás
  • Felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Karrierfejlődési lehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Munkaidő : teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Kérjük az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót.