Beutaztató referens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. április 23. 14:24

Beutaztatással foglalkozó utazási irodánkba keressük új, lelkes, szorgalmas kollégánkat a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • Utazásszervezés szabadidős és incentive csoportok részére
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás külföldi partnerekkel és helyi szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Minimum középszintű aktív angol nyelvtudás
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat beutaztató referens pozícióban, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémakezelési készség
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Szakmai elhivatottság
  • Proaktivitás
  • Precizitás
  • Kreatív, innovatív szemléletmód
  • Rugalmasság
  • Jó teherbíró képesség

Előny:

  • További nyelvismeret (francia vagy olasz)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali kezdés

Amit nyújtunk:

  • Professzionális csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyitott, toleráns, fiatalos, vidám légkör
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Kérjük, az alábbi e-mail címre küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével: