Corporate utaztató

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 16. 16:05

Főbb feladatok:

  • Teljes körű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek részére, megrendelések lebonyolítása
  • Repülőjegy-foglalás és -kiállítás
  • Szállásfoglalás, autóbérlés, transzferek lebonyolítása
  • Vasútjegyek értékesítése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, partnerekkel és a beszállítókkal;
  • Munkavégzéshez kapcsolódó számlázási és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Riportok, kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Nagy teherbírás, önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • GDS-ismeret (Amadeus és/vagy Galileo)
  • Utazási irodai vagy idegenforgalmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér, nemzetközi standardok
  • Kiterjedt, jelentős ügyfélkör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: BCD-Travel Hungary Kft.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz