Értékesítési csapatvezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. június 04. 16:43

Egzotikus utakra specializálódott értékesítési csapatvezető

Olyan, egzotikus utazások értékesítésében jártas kollégát keresünk, aki szeretne Közép-Európa vezető online utazási ügynökségének megbecsült tagjaként belelátni egy profi OTA működésébe, majd a rendszer és a know-how alapos megismerése után azt a saját csapatának továbbadva kihozni ebből az izgalmas területből, amit csak lehet.

Szóval ha Te elhivatott, lelkes vezetőként épp a következő nagy kihívást, és leendő csapatodat keresed, akkor mielőbb küldj nekünk egy CV-t és néhány sort a motivációdról!

Feladatok:
• Ügyfeleinktől beérkező megkeresések kezelése és nyilvántartása – telefonos, online és személyes kapcsolattartás,
• Ajánlatok előkészítése, utazási tanácsadás,
• Szerződések elkészítése, adminisztrálása és kiküldése ügyfeleinknek,
• Egzotikus utak értékesítéséért felelős csapat kialakítása és munkájának ember-, feladat- és erőforrás-fókuszú koordinálása,

Elvárásaink:

• Utazási irodában, egzotikus utak értékesítésében szerzett tapasztalat,
• Foglalási rendszerek használatában szerzett gyakorlat,
• Osztrák–német irodák árualapjának ismerete,
• Kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
• Értékesítés- és ügyfélorientált szemlélet,
• Határozott, udvarias fellépés,
• Jó problémamegoldó készség,
• Stabil angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
• A szakmai előrelépést Európa vezető online utazási ügynökségénél,
• Stabil, megbízható, nemzetközi hátteret,
• Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belvárosban,
• Szabadságokat és munkavégzést a magyar munkarend szerint, hétfőtől péntekig az irodai munkaórákban, illetve esetenként hétvégén,
• Határozatlan idejű munkaszerződést,
• Versenyképes fizetést.

Előnyt jelent:
• Vezetésben, motiválásban szerzett tapasztalat,
• Cseh vagy szlovák nyelv ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest

(X)