Értékesítési vezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 09. 15:56

Az IBUSZ Kft. szállodai értékesítési vezetőt keres Budapesti 4 csillagos szállodába

Feladatok:
• Szállodai értékesítés teljes körű irányítása, szállás és rendezvény szolgáltatások értékesítése
• Értékesítési Csapat irányítása, Front Office felügyelete
• Értékesítési stratégia kidolgozása, tervezés
• Reporting: előrejelzések, beszámolók készítése
• Partnerkör bővítése, kapcsolattartás a meglévő corporate, utazási irodai partnerekkel
• Szerződések megkötése, felülvizsgálata, megújítása
• Online foglalási rendszerek kezelése, dinamikus, piaci alapú árképzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
• Szállodai értékesítésben szerzett 5 éves vezetői gyakorlat
• Önálló, kreatív munkavégzés
• Foglalási rendszerek ismerete

Előnyt jelent:
• További idegen nyelv ismeret
• Hostware ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes alapbér + jutalék (bejelentve)
• Cafeteria
• Stabil, nyugodt háttér a hatékony munkavégzéshez
• Szakmai fejlődés

(X)