Értékesítő - utazási csomagok / SZLOVÁK nyelven

Forrás: turizmus.com

 2022. július 26. 17:12

A ViaSale Travel, a Kanári-szigeteki utazásszervező SZLOVÁK nyelvterületre értékesítő munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Utazási csomagok, szállások, repülőjegyek értékesítése
  • Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása, telefonon és e-mailen keresztül
  • Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Beérkező telefonhívások koordinálása
  • Teljes körű adminisztráció

Elvárások:

  • Szlovák ÉS magyar nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3 év utazási irodában szerzett értékesítői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatszellem
  • Nyitott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy spanyol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődéshez utazások támogatása
  • Fiatalos csapat
  • Stabil hátterű munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkaidő: 8 óra, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: