Event Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. május 24. 15:22

A Liberty Incentive és Kongresszus Budapest Kft. Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Vállakozásunk egy nemzetközi háttérrel rendelkező konferencia és rendezvényszervező utazási iroda. Cégünk 2004-ben alakult, azóta sikeresen van jelen a magyar piacon és dinamikusan fejlődik.

Főként külföldi ügyfeleink részére szervezünk Magyarországon és külföldön magas színvonalú rendezvényeket, konferenciákat, incentive utakat. Jelenleg event manageri pozícióba keresünk egy dinamikus, biztos szakmai tudással rendelkező munkatársat.

Cégünk nagy hangsúlyt fektet a kreativitásra, az egyéni koncepciók kialakítására. Ügyfeleinket a legmagasabb színvonalon szolgáljuk ki , figyelembe véve mindenkori igényeiket.

EVENT MANAGER

Főbb feladatok:

  • event projektek kidolgozása, kreatív rendezvénykoncepciók kialakítása

  • rendezvény budget készítése, annak kezelése

  • napi szinten kapcsolattartás ügyfeleinkkel

  • rendezvények, konferenciák lebonyolítása Budapesten és külfödön

Az álláshoz tartozó alapkövetelmény:

  • felsőfokú gazdasági vagy turisztikai végzettség

  • olasz nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban

  • angol nyelv legalább középfokú nyelv ismerete szóban és írásban

  • microsoft office felhasználói ismerete

  • pontos, precíz, szorgalmas személyiség

  • szakmai fejlődés iránti törekedés

  • nagyon jó kommunikációs és szervező képesség

Előny:

  • Turisztikai vagy rendezvényszervező cégnél szerzett tapasztalat

  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal

  • A nemzetközi anyavállalat által támogatott külföldi képzések

  • Szuper csapat, tapasztalt cégvezetéssel

(x)