Fuvarszervező/flottaoperátor

Forrás: turizmus.com

 2023. december 06. 16:30

Kedves Idegenforgomban dolgozó Kollégák!

Amennyiben elhivatott vagy

  • a munkádhoz,
  • lelkiismeretes, precíz,
  • megoldáscentrikus, határozott egyéniség vagy, és
  • kiválóan kommunikálsz angolul és magyarul,

továbbá ismert számodra a fuvarszervezés/flottaoperáció, ne is olvasd hirdetésünket végig, mert téged keresünk!

Egy olyan csapat részese lennél ami több mint 30 éve sikerekkel büszkélkedhet.

Jelentkezésedet fényképpel ellátva, angol és magyar nyelven még ma add le a litavecze@ttu.hu e-mail-címre!

Főbb feladatok:

  • Teljes körű flottaoperáció
  • Sofőrökkel, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Ajánlattétel, számlázás

Elvárások:

  • Angol nyelv kommunikációs szinten írásban és szóban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló pozícióba szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Közlekedési hozzájárulás

Munkaidő: 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz