Fuvarszervező/flottaoperátor

Forrás: turizmus.com

 2024. május 16. 10:53

Amennyiben elhivatott vagy

  • a munkádhoz
  • lelkiismeretes, precíz
  • megoldáscentrikus, határozott egyéniség
  • kiválóan kommunikálsz angolul és magyarul,

továbbá ismert számodra a fuvarszervezés/flottaoperáció, ne is olvasd hirdetésünket végig, mert téged keresünk!

Egy olyan csapat részese lennél ami több mint 30 éve sikerekkel büszkélkedhet.

Jelentkezésedet fényképpel ellátva angol és magyar nyelven még ma add le a következő e-mailre: litavecze@ttu.hu

Főbb feladatok:

  • Napi kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • Megrendelések naprakész kezelése, lebonyolítása
  • Gépkocsivezetőkkel történő egyeztetés
  • Számlázás
  • Hétvégi ügyelet ellátása

Elvárások:

  • 2 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Flottakezelés
  • Rátermettség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges mobiltelefon
  • Közlekedési hozzájárulás

Munkaidő: 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, X.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz angol és magyar nyelven