Gépjármű ügyintéző, Sixt Hungary

Forrás: turizmus.com

 2018. március 22. 10:31

A Sixt Rent a Car 1999 óta jelentős szereplője a magyarországi gépjármű kölcsönzési piacnak. A személygépjármű kölcsönzésen kívül vállalati gépjármű flotta üzemeltetés és prémium kategóriás limuzin transzfer szolgáltatást is nyújt ügyfelei részére.

Az operatív csapatunk erősítésére keresünk most új munkatársat a következő munkakörbe: GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐ

Feladatai:

  • A Sixt üzemeltetésében lévő gépjárművek bérletbe adása és visszavétele az ügyfelektől
  • Szükség esetén sérülésfelvétel, káresemények dokumentumainak kiállítása, kezelése
  • A gépjárművek mozgatása, ki- és beszállítás a bérbeadó állomáshelyek és a telephely között, bel- és külföldi transzferek elvégzése
  • Gépkocsik műszaki állapotának ellenőrzése és annak adminisztrációja
  • Gépkocsik üzemanyaggal való feltöltése, ezzel kapcsolatos bizonylatok, elszámolások előírásszerű vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Legalább 3 éves gépjármű vezetési tapasztalat
  • Legalább alapszintű angolnyelv-tudás
  • MS Office ismeretek és gyakorlat
  • Ügyfélközpontúság

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkahely hosszútávú munkalehetőséggel
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Képzési lehetőségek
  • Sportolási lehetőség
  • Egyéb juttatások

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését. Kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:

(X)