Hotel booking and operation executive, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 16. 17:20

Főbb feladatok:

  • Ázsiai csoportok részére kelet-európai szállások foglalása és utánkövetése, szállodai szerződések kötése
  • Ázsia globális utazási iroda európai hotelfoglalásainak kezelése
  • Kommunikáció a kelet-európai régió szállodáival
  • Kapcsolattartás a cég londoni központjával

Elvárások:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Középszintű angol és német vagy olasz, francia, vagy egyéb szláv nyelv ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Pályakezdő vagy rövid szállodai szakmai ismeret előny
  • Február közepi munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Budapesten, jó közlekedési csomópontban lévő kellemes modern irodában, fiatalos teamben, hétközi 9-től 17.30-ig tartó munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Csapatépítő programok
  • Utazási lehetőség a londoni központba

Munkaidő:
8,5 óra hétköznap

Munkavégzés helye:
Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél