Idegenforgalmi ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2021. november 17. 07:00

Feladatok amik Rád várnak:

  • Online beérkező foglalások kezelése
  • Személyesen betérő utasok kiszolgálása
  • Utazási kínálatunk frissítése, repjegy- és szállásárak monitorozása
  • Utazási problémák kezelése

Ne tartson vissza a jelentkezéstől, ha attól tartasz, hogy:

  • új csapatba kell beilleszkedned. Mi mindig örömmel, és maximális támogatással fogadjuk az új munkatársainkat.
  • még nem ismered a fő desztinációinkat. Folyamatosan képezzük magunkat, emellett study tourokkal is segítjük a szakmai fejlődést és a piacismeretet.

  • jól kommunikálsz angolul,
  • tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, élményeket nyújtani,
  • nem ijedsz meg a problémás esetektől, annál jobban örülsz ha sikerül megoldanod,
  • türelmesnek gondolod magad,
  • szeretsz emberekkel kommunikálni,
  • szívesen kutatnád velünk te is az utazási piacot,
  • szereted a kihívásokat és a változatos feladatokat,
  • fejlődni szeretnél,
  • dinamikusan fejlődő utazási szereplőnél szeretnél dolgozni,
  • csapatjátékosnak tartod magad,
  • keresed a feladatokat, ahelyett, hogy elbújnál előlük.

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magán egészségbiztosítás és cafetéria
  • Karrierlehetőség cégen belül
  • Érdekes, sokszínű, kihívásokkal teli munkakör
  • Innovatív ötletek támogatása
  • Kedvezményes utazások, csapatépítők, szép és modern iroda a Kolosy térnél

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület