Idegenforgalmi ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2024. február 22. 15:57

A Szallas.hu csoport tagja, a Maiutazas.hu Magyarország piacvezető online szállásközvetítő vállalata az akciós utazásokat kínáló weboldalak között. Közel 500 fős magyar, horvát, lengyel, cseh és román csapatunkkal közösen dolgozunk azért, hogy Közép-Európa legjobb szállásközvetítő vállalata legyünk.

Főbb feladatok:

  • Online beérkező foglalások kezelése
  • Foglalásokkal kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Telefonhívások fogadása

Elvárások:

  • Dinamikusan fejlődő utazási szereplőnél szeretnél dolgozni
  • Utazási irodai tapasztalattal rendelkezel
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, élményeket nyújtani
  • Bem ijedsz meg a problémás esetektől, annál jobban örülsz ha sikerül megoldanod
  • Türelmes vagy
  • Fejlődni szeretnél
  • Csapatjátékos vagy
  • Jól kommunikálsz angolul

Amit kínálunk:

  • Folyamatos változás és fejlődés, kreatív munka, csupa izgalom
  • SZÉP-kártya-juttatás
  • Belső képzések
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Rendszeresen HO
  • Sok közös szórakozás
  • Születésnapi szabadság

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV