Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő Budapesten

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 24. 16:20

A Robinson Tours utazási iroda budapesti, kiutaztatással foglalkozó irodájába keres Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő pozícióra munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vendégekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítés, ajánlatok készítése
  • Foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés
  • A belföldi partnerekkel, bizonyos esetekben külföldi szolgáltatókkal való kommunikáció

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kreativitás, gyorsaság, nagy fokú precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Német, orosz vagy más nyelv ismerete
  • Utazás irodai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Kedvezményes utazási lehetőségek
  • Egyéb bónuszok

Munkaidő:
Teljes

Jelentkezni lehet fényképes MAGYAR nyelvű önéletrajzzal és BÉRIGÉNY megjelölésével az alábbi e-mail címen. A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Idegenforgalmi ügyintéző Budapest"