Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő Budapesten

Forrás: turizmus.com

 2020. február 21. 20:40

A Robinson Tours Kft. budapesti, kiutaztatással foglalkozó irodájába keres munkatársat Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő pozícióba azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítés, ajánlatok készítése
  • Foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kreativitás, gyorsaság, nagyfokú precizitás, pontosság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegen nyelv legalább középszintű ismerete (angol, német, vagy orosz)
  • Idegenforgalmi szakterületen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú turisztikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Összetartó csapat és pozitív, vidám légkör
  • Központi helyen lévő, jól megközelíthető, kulturált munkahely
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:
Budapest, belváros

Jelentkezni lehet fényképes, MAGYAR nyelvű önéletrajzzal és BÉRIGÉNY megjelölésével az alábbi email-címen.
A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Idegenforgalmi ügyintéző, értékesítő - Budapest"