Idegenforgalmi ügyintéző és valutapénztáros, Budapest, Kecskemét, Szekszárd

Forrás: turizmus.com

 2017. március 27. 16:48

Légy Te is az IBUSZ élmény része!

Csatlakozz a tradicionális múlttal és tapasztalattal rendelkező megbízható magyar utazási iroda fiatalos csapatához!

Téged várunk, amennyiben:
- szeretsz utazni és az utazás élményét szívesen megosztod másokkal
- szakirányú végzettséggel rendelkezel
- szívvel-lélekkel tudod kínálni programjainkat utasainknak
- csapatjátékos, kitartó és emberközpontú vagy
- nem okoz problémát az esetleges hétvégi munkavégzés
- érdekel, hogy hogyan pörög a valutapiac
- precíz vagy és szeretsz pénzzel dolgozni

Amit kínálunk:
- jó munkahelyi légkör
- study tourokon való részvételi lehetőség
- stabil munkahely
- változatos, sokszínű munkakör
- előrelépési lehetőség
- óriási tapasztalattal és szaktudással rendelkező kollégáktól tanulhatod meg a turisztikai szakma legapróbb részleteit

Jelenleg több, Budapesten található irodánkba, Kecskemétre és Szekszárdra keresünk ügyintéző és valutapénztáros kollégát.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk az önéletrajzod fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

(x)