Idegenforgalmi ügyintéző, Miskolc, EuroMiskolc Travel

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 10. 12:09

Az EuroMiskolc Travel idegenforgalmi ügyintéző munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Útvonal-, program- és árajánlatok kidolgozása
  • Marketing- és értékesítési tevékenység támogatása
  • Kapcsolattartás szolgáltatókkal és partnerekkel
  • Ajánlatkérések kezelése, utasok tájékoztatása, utazási szerződések megkötése

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat utasforgalmi területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú szemlélet, kiváló kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Értékteremtő, szép munka változatos feladatokkal
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Utazási lehetőség

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Miskolc

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Rövid személyes bemutatkozás