Irodai adminisztráció (4/6/8 órás)

Forrás: turizmus.com

 2024. január 31. 08:00

Budapesti székhelyű, autóbuszos különjárati személyszállítással foglalkozó vállalkozás munkatársat keres, 4/6 órás részmunkaidős vagy akár 8 órás teljes munkaidős foglalkoztatásra.

Főbb feladatok:

  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelések visszaigazolása
  • Megrendelések ügyviteli rendszerben való rögzítése
  • Autóbusz-vezetőkkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben; munkájuk napi koordinálása
  • Vevői és szállítói számlák kezelése / adminisztrálása
  • Könyvelővel való kapcsolattartás, a havi könyvelési anyag időben történő átadása
  • Egyéb, ad-hoc jellegű munkák

Elvárások:

  • Budapesti helyismeret
  • Pontos, gyors és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol nyelvtudás (főként írásban)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gépírás

Munkaidő: 08:00-18:00 között, rugalmas időbeosztással

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz, nettó bérigény megjelölésével