Irodai ügyintéző / utazási értékesítő

Forrás: turizmus.com

 2021. október 26. 13:10

A START UTAZÁSI IRODA (www.startutazas.hu) tervezett irodabővítés miatt, budapesti és valamennyi vidéki irodáiba, illetve olyan nagyvárosokba is, ahol jelenleg nem rendelkezik irodával – gyakorlott utazási irodai ügyintéző / értékesítő munkatársat keres azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  • Utazások értékesítése
  • Ajánlatok összeállítása
  • Utasok kiszolgálása személyesen és online egyaránt

Elvárások:

  • Utazási irodában szerzett min. 1-3 éves értékesítési tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság, problémamegoldó képesség, jó kommunikációs készség, nagy fokú terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • Magas fizetési lehetőség
  • Évente min. 2-3 alkalommal garantált külföldi utazási lehetőség
  • Egyéb bónuszok
  • Jó csapat és munkakörülmények
  • Biztos, kiszámítható munkahely

Jelentkezni 2021. november 21-ig fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: