Irodavezető budai bevásárlóközpontba

Forrás: turizmus.com

 2021. november 12. 15:00

Főbb feladatok:

  • Az iroda hatékony értékesítési folyamatainak és működésének a koordinálása
  • Akvizíciós tevékenység
  • Kapcsolattartás a központi vezetőkkel
  • Jelentések és kimutatások készítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Belföldi- és külföldi utazások értékesítése
  • Belépő- és menetjegyek (repülő- és buszjegy) értékesítése
  • Utasbiztosítások kötése
  • Irodai, adminisztratív feladatok ellátása
  • Iroda napi feladatainak és -dolgozóinak koordinálása

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves utazási irodai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú turisztikai végzettség
  • Legelőnyösebb tulajdonságaid a precizitás, szabálykövetés, határozottság és ügyfélközpontúság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Valutapénztáros végzettség

Amit kínálunk:

  • 120 éves, stabilan működő, biztos anyagi hátterű, patinás cég és munkakörnyezet
  • Vérünkben van az utazás és mindenünk a turizmus
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Belső képzések
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: IBUSZ Utazási Irodák Kft. Budapest

Jelentkezni önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével lehet az alábbi e-mail-címen: