Irodavezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 01. 12:10

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel több éves vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keres irodavezetői munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A cég szerteágazó üzleti és nonprofit tevékenységeinek pénzügyi felügyelete, a gazdasági eredményesség folyamatos növelése
  • A ki- és beutaztatás (leisure, corporate és premium private), rendezvényszervezés árképzési struktúráinak ellenőrzése, üzletszerzéshez és termékértékesítéshez kapcsolatok és hálózat építése, az iroda költséghatékony üzemeltetése, proaktív részvétel a folyamatos cégfejlesztésben
  • A cég működésének pénzügyi és jogi területeinek felelős vezetése trend-, valamint piaci, jogszabályi változások követésével
  • A különböző területeken futó projektek menedzselése, monitoring és rendszeres riportok az ügyvezetés felé
  • A munkatársak pénzügyi, munkaügyi irányítása, a velük és vezetőtársakkal való együttműködés, az ügyvezető munkájának támogatása
  • Az iroda képviselete kiállításokon, tárgyalásokon a cég küldetésnyilatkozatával teljes összhangban

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megbízhatóság, lényeglátás, vezetői készségek
  • Minimum 3 éves, utazási irodai irodavezetés, értékesítés, gazdasági területen szerzett tapasztalat, szakmai referenciák
  • Utazási irodai rendszerek ismerete
  • Magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Tárgyalási szintű kiváló angol szóban és írásban, illetve további nyelvismeret
  • Utazásszervező irodában szerzett irodavezetői, ügyvezetői tapasztalat
  • A versenyszférán túl nonprofit és állami szektor ismerete
  • Kulturális érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Izgalmas kihívások és sikerélmény

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz, motivációs levél/személyes bemutatkozás