Irodavezető, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. március 04. 15:13

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel több éves vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keres irodavezetői munkakörbe pénzügyi, értékesítési, projektmenedzseri fókusszal.

Főbb feladatok:

  • Vállalkozási és nonprofit tevékenységeink pénzügyi felügyelete, gazdasági eredményesség folyamatos növelése.
  • Árképzési struktúrák ellenőrzése, termékértékesítéshez hálózat építése, az iroda költséghatékony üzemeltetése, proaktív részvétel a folyamatos cégfejlesztésben.
  • A napi operatív működés felelős vezetése trend-, valamint piaci, jogszabályi változások követésével.
  • Projektek menedzselése, monitoring és rendszeres riportok az ügyvezetés felé.
  • A iroda képviselete kiállításokon, tárgyalásokon a cég küldetésnyilatkozatával teljes összhangban.

Elvárások:

  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítés/pénzügy/marketing tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közgazdász végzettség
  • Turizmusban szerzett tapasztalat
  • Német vagy további nyelvek ismerete
  • Ügyvezetői tapasztalat
  • Startup, állami és/vagy nonprofit szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú, felelősségteljes munkakör értékteremtő feladatokkal jó csapatban.

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, részletes önéletrajz fizetési igény megjelölésével.
  • Motivációs levél.