Irodavezető - referens

Forrás: turizmus.com

 2021. március 04. 10:32

A megújuló Dunatours utazási iroda váci központjába keresünk Irodavezető - referens munkatársat!

Irodavezetői feladatok:

  • Az iroda működésének átfogó koordinálása, adminisztrációja
  • Az iroda értékesítési tevékenységének irányítása és ellenőrzése
  • Napi zárás felügyelete, pénztár elszámoltatása és egyéb pénzügyi feladatok elvégzése
  • Részvétel az iroda operatív működtetésében
  • Irodában dolgozók munkájának napi szintű támogatása

Referensi feladatok:

  • Kínálat tervezése, kialakítása
  • Folyamatos termékfejlesztés
  • Utazási csomagajánlatok összeállítása egyedi igények alapján
  • Foglalások kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Minimum 3 év referensi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitottság a kihívásokra és új megoldásokra
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés, proaktivitás
  • Csapatmotivációs képesség
  • Jó megjelenés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Pénztárkezelő és valutaváltói bizonyítvány

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Vác

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz