Junior utazásszervező, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 16. 16:10

A Mauri Utazási Iroda junior utazásszervező csapattagot keres exkluzív, belvárosi irodájába, azonnali belépéssel!

Ha

  • jól beszélsz angolul,
  • bátran és nagy sikerrel foglalsz a neten magadnak vagy barátaidnak kisebb külföldi utazásokat,
  • keveset tudsz, de sokat szeretnél tanulni,
  • megtalálod a munkát,
  • tudsz és akarsz teljes munkaidőben dolgozni hétfőtől péntekig 9:00-17:30-ig,
  • legkésőbb augusztus közepén munkába tudsz állni,

akkor jelentkezz!

Más idegen nyelv ismerete, szakirányú végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, foglalási rendszerek ismerete előny, de nem feltétel!

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Barátságos és támogató munkaköri légkör
  • Könnyen megközelíthető, modern irodai környezet a belvárosban
  • Test- és lélekbarát munkabéren kívüli juttatások

Főbb feladatok:

  • Utazásszervezés
  • Utak/repülőjegyek számlázása
  • Közbeszerzési ajánlatok benyújtása
  • Irodai adminisztráció

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 09:00-17:30

Fényképes önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével az info@mauri.hu e-mail címre várjuk legkésőbb július 17-ig.

Interjúk: július 15–20., július 31.