Kiutaztató referens, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. május 28. 12:27

Budapesti irodánkba kiutaztató referenst keresünk.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, szállodákkal
  • Foglalások és árajánlatok készítése, adminisztrációja
  • Csoportok szervezése
  • Csoportos és egyéni utazások szervezése, lebonyolítása
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, valamint újak kiépítése
  • Termékkialakítás, termékfejlesztés
  • Adminisztráció, statisztikák és konkurencia elemzések készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év utazási irodában referensként szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Gyors, precíz és önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:
További nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Tanulmányi utak
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil hátterű munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kellemes, új irodai munkakörnyezet

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, 9:30 -18:00-ig tartó munkavégzés