Marketing koordinátor, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. március 24. 14:45

Légy Te is az IBUSZ professzionális csapatának tagja!
Csatlakozz a tradicionális múlttal és tapasztalattal rendelkező megbízható magyar utazási iroda fiatalos csapatához!

Az IBUSZ Utazási Irodák Kft. Marketing Igazgatósága azonnali belépéssel marketing koordinátort keres.

Téged várunk, amennyiben:
- marketing szakirányú végzettséggel és legalább 2 éves ilyen területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezel
- szívvel-lélekkel tudsz dolgozni, csapatjátékos, kitartó és emberközpontú vagy
- kiválóan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
- önállóan tudsz dolgozni és terhelhető vagy
- kreativitásod nagyfokú precizitással párosul
- értesz a prezentációk és előterjesztések készítéséhez
- nem okoz problémát a gyors és rugalmas munkavégzés

Feladatok:
• marketing kampányok tervezésében és levezénylésében való közreműködés
• partneri együttműködések koordinálása
• katalógusok, kiadványok, hirdetések tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel
• kiemelt ügyfélkapcsolattartás
• együttműködés társosztályokkal
• adminisztratív és egyéb operatív feladatok ellátása

Amit kínálunk:
- jó munkahelyi légkör, zöldövezeti irodaház (XI. kerület)
- stabil munkahely, biztos egzisztencia
- változatos, sokszínű munkakör
- nagy tapasztalattal és szaktudással rendelkező kollégáktól tanulhatod meg a turisztikai és marketing szakma legapróbb részleteit

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

(x)