Marketing vezető, Keszthely

Forrás: turizmus.com

 2017. március 31. 16:20

Keszthelyi székhelyű megbízható, stabil cég keres MARKETING VEZETŐ munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • hazai és nemzetközi marketingtevékenység koordinálása, irányítása, piaci információk adatainak feldolgozása
  • marketing stratégia tervezése és kivitelezése, elemzések, kapcsolódó üzleti tervek készítése
  • értékesítési akciók marketing tervezése és menedzselése
  • vállalati online kommunikációs-, értékesítési felületek működtetése, felügyelete és fejlesztése (weboldal, közösségi médiumok stb.)
  • rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció, a teljesítménymutatók kiértékelése, elemzések készítése
  • piacfigyelés, fogyasztói igények nyomon követése
  • eredményes együttműködés a különböző területek vezetőivel

SZAKMAI ELVÁRÁS:

  • szakirányú végzettség
  • közgazdasági szemlélet
  • 3 éves vállalati marketing tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás, számítógépes ismeretek
  • magas fokú szervező-, kommunikációs képesség
  • igényes munkavégzés, kreatív gondolkodás, innovatív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés egyéni megegyezés alapján
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • fiatalos, modern munkakörnyezet

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)