Marketingasszisztens

Forrás: turizmus.com

 2022. november 22. 11:54

A Kartago Tours marketingasszisztens munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A cég social media csatornáinak napi szintű kezelése, posztok szerkesztése, az ide érkező megkeresések megválaszolása, úti célos csoportok kezelése
  • A social media csatornákhoz tartozó hirdetések szerkesztése és adminisztrációja
  • Heti úti célos hírlevelek szerkesztése, statisztikák készítése
  • Aktív részvétel a marketingkampányokban, rendezvényekkel kapcsolatos feladatok, szövegírás, fotózás, posztolás
  • Weboldal egyes elemeinek adminisztrációja, kisebb grafikai munkák, prezentációk készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gyakorlati ismeret és/vagy referencia a social media csatornák és hirdetések kezelésében, posztolásban
  • Magyar anyanyelv és minimum középfokú angol nyelvismeret, jó helyesírás és fogalmazási készség
  • Önállóság és proaktivitás, precíz munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Előnyt jelent de a jelentkezéshez nem feltétel idegenforgalmi és/vagy utazási irodai tapasztalat, úti célok ismerete, grafikai programok ismerete, HTML programozási ismeretek, fotózási tapasztalat és Prezi ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, stabil külföldi háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
  • Részvételi lehetőség a külföldi tanulmányutakon

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Pontos, jó kommunikációs készségű, kreatív munkatárs jelentkezését várjuk csapatunkba.
  • Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel, motivációs levéllel és social media referenciákkal az alábbi elérhetőségre kérünk: