Marketingasszisztens/szállodai kapcsolattartó

Forrás: turizmus.com

 2019. március 11. 16:28

Az Utazzitthon.hu turisztikai és szállásfoglalási portál marketing asszisztens/szállodai kapcsolattartó munkatársat keres az alábbiak szerint:

Szeretnél beletanulni a belföldi szállásközvetítés rejtelmeibe? Nálunk
megteheted!

Szállodai feladatok:
•    kapcsolattartás a szállodai partnerekkel
•    árazás (ellenőrzés, egyeztetés, feltöltés)
•    saját admin rendszer felügyelete, szállodák teljesítményének ellenőrzése
•    új szálláshelyek keresése, a felkerülés folyamatának segítése
•    hirdetési kampányok tervezése, kezelése, elemzése
•   tartalomgyártás a közösségi média felületekre

Programturisztikai feladatok:

•    belföldi programok szerkesztése
•    egyeztetés a turisztikai partnerekkel
•    hírlevél előkészítés

Elvárások:
•    idegenforgalmi végzettség (min. középfok)
•    ügyfélközpontú szemlélet
•    jó kommunikációs képesség
•    számítógép felhasználói ismeretek (internet, Excel, stb.)

Jó ha van:
•    Jogosítvány
•    Gyors tanulási képesség
•    Több munkafolyamat kezelése

Kínálunk:
•    belföldi turizmus széleskörű megismerése
•    változatos munkavégzés
•    versenyképes fizetés, kafetéria
•    rugalmas munkaidő (min. 6 órás munkavégzés)
•    belföldi utazási lehetőség
•    egészséges életmód támogatása

Munkavégzés helye: Budapest, belváros/"home office"

Fényképes önéletrajzokat rövid motivációs levéllel az alábbi címre várjuk fizetési igény megjelölésével: