Online értékesítő munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 20. 09:00

A Kartago Tours Zrt. értékesítő munkatársat keres budapesti foglalási központjába.

Főbb feladatok:

  • A cég által szervezett utazások online és telefonos értékesítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel online (chat), e-mailben és telefonon
  • Utazási szerződések, foglalások teljes körű ügyintézése

TÉGED keresünk, ha

  • szívesen dolgoznál egy stabil nemzetközi hátterű, dinamikus csapatban,
  • ügyfélorientált szemléletű, agilis és terhelhető vagy,
  • erős felhasználói szintű informatikai készségekkel rendelkezel,
  • nem okoz problémát a rugalmas időbeosztás (H-V 8-20 óra között),
  • szereted a pörgést, de tervezhető és kiszámítható munkakörülményekre vágysz,
  • motivál a siker és az ügyfelek elégedettsége,
  • gyakorlott utazó vagy.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Utazási irodai/idegenforgalmi tapasztalat és a foglalási rendszerek ismerete

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Stabil külföldi háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bruttó 330.000 Ft havi jövedelem (alapbér br. 210.000 Ft + jutalék br. 100–120 eFt)

Munkaidő:
teljes munkaidő

Pontos, jó kommunikációs készségű, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkező munkatársak jelentkezését várjuk.