Pénzügyi asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2020. június 29. 13:20

Stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú budapesti utazási iroda pénzügyi asszisztens munkatársat keres.

Feladatok

  • Napi banki átutalások előkészítése
  • Napi számlázások készítése
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Könyvelési anyagok előkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
  • Min. 3 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Precizitás
  • Nagy teherbírás, lelkesedés, megbízhatóság, kitartás
  • Monotonitástűrés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vidám személyiség
  • Önálló, felelősségteljes, dinamikus munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook),

Előny

  • Angol középfokú/kommunikációképes nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Biztos állás
  • Felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes, fix jövedelem
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető iroda
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Karrierfejlődési lehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Munkaidő : teljes munkaidő

Jelentkezni fényképes, szakmai, magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Kérjük az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót.