Pénzügyi asszisztens, Anubis Travel Kft.

Forrás: turizmus.com

 2019. január 09. 12:42

Irodánk munkatársakat keres azonnali kezdéssel az alábbi pozícióban: Pénzügyi asszisztens

Feladatok:
- napi banki átutalások előkészítése
- napi számlázások készítése
- egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- könyvelési anyagok előkészítése

Elvárások:
- legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
- min. 2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- precizitás- nagy teherbírás, lelkesedés
- monotonitástűrés
- kiváló kommunikációs készség
- vidám személyiség
- kimagasló megbízhatóság
- önálló és dinamikus munkavégzés
- számítógépes ismeretek, Excelben való jártasság

Szükséges nyelvismeret:
- angol középfokú nyelvtudás

Amit ajánlunk:
- biztos állás
- versenyképes fix jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- karrierfejlődési lehetőség

Munkaidő:
- Teljes munkaidő

Fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzzal, amelyet az alábbi e-mail címre várunk. Kérjük a jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!

(X)